10pcs Едноставна Кралската Принцеза Круна Прстен Отворен Круг Прст Кралицата Круна Прстени Накит Свадба Партија Подарок Тиара Anello Bague Homme
Новак - 12 %

10pcs Едноставна Кралската Принцеза Круна Прстен Отворен Круг Прст Кралицата Круна Прстени Накит Свадба Партија Подарок Тиара

Достапно за нарачка
DEN 624.00
DEN 549.00
Достапност:


1.
П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?
A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.
Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албум
Ве молиме оставете ни го вашето е-маил и ние ќе ви испратиме каталог на сите
2.
П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.
A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.
Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.
Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.
Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,
ако ви се најде за заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.
3.
П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?
О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на веб-сајтот .
Ако пакетот е во вашата локална поштата,
ве молиме да оди да ги земе со себе.
Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.
4.
П : Дали ќе го прифати Pay-pal?
А : Жалам,Aliexpress donot работа со Pay-pal,
ве молиме да ни испратите e-mail и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.
1),со цел =$5,брод преку Кина Пост Воздух Mail
3),со цел>=$130,брод преку UPS-от,DHL,Aramex,Fed Ex,EMS..
4),Ние си имаме свој фабрика, па се прифати прилагоди било приспособен производи
5) Ние имаме многу инвентар, ние ќе бидат испратени во рок од 48 часа

За производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
злато во боја, сребрена боја, се зголеми златна боја
Повод:
Партија
Бренд Име:
CAVSUAT
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
Љубов
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
прстен
Компатибилност:
Свадба Ангажман Подарок

Избор на клиент