Neco H722PB Полу-Интегрирана Threadless Слушалки ZS50.8/28.6 мм за Cannondale/Lefty Горниот Слушалки Патот Велосипед Делови Додатоци

Neco H722PB Полу-Интегрирана Threadless Слушалки ZS50.8/28.6 мм за Cannondale/Lefty Горниот Слушалки Патот Велосипед Делови Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 912.00
Достапност:


Висока точност 50.8/50.8 mm светлина пречки не болеше рамка ако инсталирате директно вилушка, ве молиме да купат целосен сет на слушалки ако треба да се инсталира на заострените вилушка, купи uppter делови , и потоа кликнете на оригиналното лого директно во предната вилушка. YES (да).

За производот

Висина:
29mm
Материјал:
AL6061 T6NBR
Надворешен дијаметар:
30
Број На Модел На:
H722PB
Тежина:
0.12kg
Создаден Diamete:
28.6
Бренд Име:
Neco
Големина:
50.8

Избор на клиент