GSG Жените Кожени Ремени Cowhide Вистинска Кожа Секојдневен Ремени Studed Занитвам Мода Ремени Pin Тока за Жените Дама Женски Црна

GSG Жените Кожени Ремени Cowhide Вистинска Кожа Секојдневен Ремени Studed Занитвам Мода Ремени Pin Тока за Жените Дама Женски

Достапно за нарачка
DEN 1007.52
Достапност:

За Да Најдете Повеќе Женска Моден Стил Вистински Кожени Ремени
Опис На Производот
1. 100% Вистински Кожа Cowhide Кожен Појас , Нова Мода, Меки, Удобни, Трајни и Анти-носат.
2. Ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА прикажана подолу во детали пред да купите. 3. Секое парче на појас во нашата продавница доаѓа со нови и уникатни подароци кутија за пакување. Тоа е најдобриот подарок за вашите пријатели, љубовници и себе си. 4. Ние нудиме на 3-годишна ограничен производителот гаранција. Забелешка : сликата може да не се 100% се одразуваат вистинската боја на објектот поради снимање светла и, исто така, различни монитори. Вашето разбирање е високо ценет.
Превозот Време
Испорака Детали
1.Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 24-72 часа по уплатата е јасно.
2. Бесплатен превозот во светот.
3.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4.Ве молиме имајте предвид дека проценето време на испорака е зависеше од дестинацијата земји и може да е предмет на царинење процес, и временски услови во вашата област. Враќање&Наплата
1.Ние нудиме 14 дена политика на враќање. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од денот ќе примите вашата нарачка, ако имате било какви прашања или проблеми со производот и би сакал да се врати.
2.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот Aliexpress ID.
3.Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Или можете да одберете да имате замена.
4.Купувачот е одговорен за враќање превозот цена.(во прилог на квалитетот на производот проблеми) Повратни информации
Повратни информации е многу важно за нас, ние одржување на високи стандарди на услуга и квалитет и се стремиме 100% задоволството на клиентите! Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, ве Молиме контактирајте со нас, прво, било какви прашања, ние ќе се потрудиме побрзо за вас. Ви благодариме!!! Дизајнерскиот Тим
Процес На Производство

За производот

Појас Должина:
100cm, 105cm, 110cm
Тип На Објект:
Појаси
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
IGRGW161058N
Стил:
Повик
Бренд Име:
GSG ОД 1998 ГОДИНА
Појаси Материјал:
Cowskin
кожа:
Cowskin
Големина:
100cm, 105cm, 110cm
боја:
Црна, Кафеава, Вино Црвено
Функција:
Начичкана, Заковки
Функција:
Повик, Мода, Дневно-употреба

Избор на клиент