BATOORAP Иновативниот Дизајн на Брендот Појас Мажи Добар Квалитет Cowskin Вистински Луксуз Кожа Мажите Појаси за Мажи за на Рака Машки
Новак - 45 %

BATOORAP Иновативниот Дизајн на Брендот Појас Мажи Добар Квалитет Cowskin Вистински Луксуз Кожа Мажите Појаси за Мажи за на Рака

Достапно за нарачка
DEN 959.52
DEN 528.00
Достапност:


За производот

Појас Должина:
110cm, 115cm, 120cm, 125cm, 130cm
Тип На Објект:
Појаси
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
JK02
Бренд Име:
BATOORAP
Појас Ширина:
3.1 cm
Појаси Материјал:
Cowskin
Стил:
Моден
Тока Должина:
7.6 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Тока Ширина:
3.6 cm

Избор на клиент