Steampunk Црна Готски Чипка Две Парчиња Долг Фустан за Жените Вечер Партија Матурска Тенок Секси Шупливи Од Долг Фустан
Новак - 5 %

Steampunk Црна Готски Чипка Две Парчиња Долг Фустан за Жените Вечер Партија Матурска Тенок Секси Шупливи Од Долг Фустан

Достапно за нарачка
DEN 5040.00
DEN 4788.00
Достапност:


Плаќање
Начинот на кој ние ја прифати плаќања : Зачувам, Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Web Money, Western Union, Money Gram
Превозот
1.Ние ги испратите стока на светот од страна на e Packet,Кина Пост Воздух Mail,DHL,TNT,EMS,SF EXPRESS.
2.Превозот со e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (под 2kg) е бесплатен ,Превозот од DHL, TNT, EMS, SF ЕКСПРЕС ќе биде обвинет,тоа обично трае 7-10 дена да пристигне
Повратни информации
Ние ќе остави позитивни повратни информации за секој клиенти,во исто време, ве молиме да поминат неколку минути за да се остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи, предизвика сите 5 ѕвезди позитивни feedbak е навистина impotant за нас. Ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации , ние ќе се потрудиме да решаваат проблеми и да донесуваат купувачи да се чувствуваат задоволни, ви Благодариме!
Политика На Враќање
1.Ако купувачите не како објект или ако постои било избега, купувачите треба да контактирате со нас во рок од 2 дена по добивање на пратката. Ако постои било избега или оштетен, ве молиме да се земе слики на пакетот и го објектот и испратете ја на нас, по потврди проблем, ние ќе им понуди враќање на парите или замена.
2. Сите врати ставки треба да бидат во оригинално пакување и клиентите треба да се обезбеди следење на број по испраќање врати пратката.
3. Рефундирање ќе се направи по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
Забелешка
Поради светлосни ефекти ,следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои разлики во сликата и вистинската точка (оваа ситуација може да биде многу ретко), ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Сезоната:
Пролет
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
П-223
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
ЕВА ДАМА
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Готски
Декорација:
Чипка
Материјал:
Spandex,Памук
Фустани Должина:
Кат Должина
боја:
Црна
Материјал:
Памук 95% Spandex 5%

Избор на клиент