30pcs 3 pin LED Цевка Конектор 30cm Три-фаза T5 T8 Led Светилка Осветлување Поврзување Двојно крајот Кабел Жица

30pcs 3 pin LED Цевка Конектор 30cm Три-фаза T5 T8 Led Светилка Осветлување Поврзување Двојно крајот Кабел Жица

Достапно за нарачка
DEN 902.40
Достапност:

Примена : Осветлување Број на Модел : 3 PIN LED цевка is_customized : Да
Боја : Бела
Должина : 30 CM
Тип : Три основни
Пакет :
30pcs/пакет

За производот

Број На Модел На:
3 pin LED Цевка Конектор

Избор на клиент