М2 Филипс Крстот Вдлабнати Пан Главата Прислушување Завртки на 304 Нерѓосувачки Челик Електронски Производ Завртка PB Тип DIY Поправка
Новак - 5 %

М2 Филипс Крстот Вдлабнати Пан Главата Прислушување Завртки на 304 Нерѓосувачки Челик Електронски Производ Завртка PB Тип DIY

Достапно за нарачка
DEN 373.92
DEN 355.00
Достапност:


Предмет : Крстот Вдлабнати Пан Главата Прислушување Завртки Тип PB
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакување : Пластична Кеса
Големина : М2

За производот

Големина:
M2
Должина:
4mm, 5mm, 6mm, 8mm
DIY Материјали:
Металугрија
Вози Стил:
Филипс
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
Глава Стил:
Пан
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
100-199Pcs
Број На Модел На:
LD047
Акции:
богатите
Потекло:
Кина
Услуга:
Пад на превозот
Големина:
M2

Избор на клиент