Висок квалитет сребро Декорација Покривот Рек Страна Шини Барови За Hyundai ix25 2015-2017

Висок квалитет сребро Декорација Покривот Рек Страна Шини Барови За Hyundai ix25 2015-2017

Достапно за нарачка
DEN 3456.00
Достапност:

алуминиум легура род тело, пластични крајот главата Стил : Ставете Тип Боја : Сребро Состојба : 100% Сосема нов (не се КОРИСТИ) Вклучува : 2 парче(а) на комплетен сет Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана . Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Ние САМО полнење цена И превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни давачки или даноци. Ако имате прашања во врска со царина, ве молиме контактирајте со вашиот локален обичај канцеларија пред да конкурираат. ве молиме не го прават цел ако не може да го прифати ова. Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати. Превозот : Ние ја испорача стоката до остатокот на светот. Во зависност од вашите потреби,Ние ќе го користиме" Кина Пост Воздух Mail" ,"Кина Пост Воздух Колет", "ЕМС експрес" Или било која друга Курир . за купувачот за испорака на стоката.Ако производот повеќе од должината и тежината на поштата регулатива, ние ќе го користиме "Кина Пост Воздух Колет" или "ЕМС експрес". Или било кој други Курир

За производот

Тип На Објект:
Покривот Полици & Кутии
Максимална Тежина Препорака:
50kg
Минимална Тежина Препорака:
10KG
Бренд Име:
KRZXN
Објектот Ширина:
5cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
4.2kg
Материјал Тип:
Алуминиум+ABS
Објектот Должина:
158cm

Избор на клиент