GSG Mens Кожени Ремени Cowhide Genunie Кожа Автоматско Тока Mens Ленти Широки Долги Втиснување Печатени Mens Секојдневен Ремени 120 115

GSG Mens Кожени Ремени Cowhide Genunie Кожа Автоматско Тока Mens Ленти Широки Долги Втиснување Печатени Mens Секојдневен Ремени

Достапно за нарачка
DEN 1199.52
Достапност:

За Да Најдете Повеќе Mens Мода Вистински Кожени Ремени
Опис На Производот 1. 100% Cowhide Кожа. 2. Ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА прикажана подолу во детали пред да купите. 3. Секое парче на појас во нашата продавница доаѓа со нови и уникатни подароци кутија за пакување. Тоа е најдобриот подарок за вашите пријатели, љубовници и себе си. 4. Ние нудиме на 3-годишна ограничен производителот гаранција. Забелешка : сликата може да не се 100% се одразуваат вистинската боја на објектот поради снимање светла и, исто така, различни монитори. Вашето разбирање е високо ценет.
Превозот Време
Испорака Детали
1.Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 24-72 часа по уплатата е јасно.
2. Бесплатен превозот во светот.
3.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4.Ве молиме имајте предвид дека проценето време на испорака е зависеше од дестинацијата земји и може да е предмет на царинење процес, и временски услови во вашата област. Враќање&Наплата
1.Ние нудиме 14 дена политика на враќање. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од денот ќе примите вашата нарачка, ако имате било какви прашања или проблеми со производот и би сакал да се врати.
2.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот Aliexpress ID.
3.Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Или можете да одберете да имате замена.
4.Купувачот е одговорен за враќање превозот цена.(во прилог на квалитетот на производот проблеми) Повратни информации
Повратни информации е многу важно за нас, ние одржување на високи стандарди на услуга и квалитет и се стремиме 100% задоволството на клиентите! Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, ве Молиме контактирајте со нас, прво, било какви прашања, ние ќе се потрудиме побрзо за вас. Ви благодариме!!! Дизајнерскиот Тим
Процес На Производство

За производот

Појас Должина:
110cm, 115cm, 120cm
Тип На Објект:
Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
GSG ОД 1998 ГОДИНА
Пол:
Мажи
Појаси Материјал:
Cowskin
Број На Модел На:
IGRGM161669N
кожа:
Cowhide
Големина:
110cm, 115cm, 120cm
боја:
Црна, Сина
Тока:
автоматско тока
Функција:
Печатени
Функција:
Работа, Секојдневен, Дневно-употреба

Избор на клиент