Адвокатско Прстени од Нерѓосувачки Челик Бенд Biker Signet Стил Прстен Мажите Полиран Мода Накит anel masculino Црното Злато / Сребрена боја
Новак - 40 %

Адвокатско Прстени од Нерѓосувачки Челик Бенд Biker Signet Стил Прстен Мажите Полиран Мода Накит anel masculino Црното Злато

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 259.00
Достапност:


Адвокатско Прстени од Нерѓосувачки Челик Бенд Biker Signet Стил Прстен Мажите Полиран Мода Накит anel masculino Црното Злато / Сребрена боја Карактеристики не ' Рѓосувачки Челик Накит *Зелена високо-одделение зелена накит - тоа е целосно не произведува никакви несакани ефекти врз човечкото тело. *Никогаш не исчезнат или да се оцрни - Нејзината текстура е многу тешко,и не оцрни и оксидираат. *Голема рака се чувствуваат и сјај. *Многу солидна и indurate, вие не треба да се грижите за својот квалитет прашања. *Нема корозија, и отпорност на силна киселина, силен алкално, не ја менуваат бојата, не бледнее, не се алергични, деформација, тешко, светлина...
НИ /CA SZIE Diam MK / DE велика БРИТАНИЈА /EUR /AU Бразил ГОЛЕМИНА Франција ГОЛЕМИНА CN /СЕКРЕТАР /ЈП Circum (mm) 5 15.7 0.5 J 12 49 9 49 6 16.5 0.5 L 14 52 12 52 7 17.3 O 17 54 14 55 8 18.1 П 19 57 16 57 9 18.9 S 21 59 18 59 10 19.8 0.5 Т 24 62 20 62 11 20.6 0.5 V 26 64 23 65 12 21.4 0.5 X 28 67 25 68 13 22.3 31 69 27 70 14 23.1 33 72 29 72.5
Користете помали јажето ќе се подобри
Мерка јаже мора да се стегне(многу важно)
Мерка 2-3 пати ,се мери во милиметри
Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт 4 PX Сингапур Пост НП Про 30-60 дена global.cainiao.com Кина Пост Воздух Mail 20-60 дена www.17track.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ EMS 5-20 дена www.17track.net/en/ DHL/ФЕДЕКС 5-10 дена www.17track.net/en/ 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме! Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави

За производот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
mprainbow
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
РК-294MP
Стил:
Тренди
Повод:
Годишнина
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент