Промоција! 20pcs RC Модел Батеријата Машки Банана Куршум Конектор Приклучок 4mm
Новак - 8 %

Промоција! 20pcs RC Модел Батеријата Машки Банана Куршум Конектор Приклучок 4mm

Достапно за нарачка
DEN 149.28
DEN 137.00
Достапност:


Име На Производ : Банана Куршум Конектор Машки;
Материјал : Метал
Боја : Злато Тон;
Секој Должина : 20mm / 0.8"
Машки банана куршум конекторот, може да се користи на висока енергија/потрошувачка бранеа или brushless мотор, ESC или Li-Po батерија, одговара за РК автомобили, бродови, авиони, итн.
Тежина : 30g
Внатре Дијаметар : 4mm / 0.16"
Пакет Содржина : 20 x Банана Куршум Конектор Машки
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Име На Производ : Банана Куршум Конектор Машки;
Материјал : Метал
Боја : Злато Тон;
Секој Должина : 20mm / 0.8"

За производот

Избор на клиент