10pcs 8.5x8.5x14mm PCB Еден Тактилни Такт Притисни Копче за Префрлање 6 Pin НАТОПИ w Капа
Новак - 5 %

10pcs 8.5x8.5x14mm PCB Еден Тактилни Такт Притисни Копче за Префрлање 6 Pin НАТОПИ w Капа

Достапно за нарачка
DEN 170.40
DEN 162.00
Достапност:

Име на производ Тактилни Switch за Контакт Тип на Еден Димензија 8.5 x 8.5 x 14mm / 0.33" x 0.33" x 0.55" (L*W*H) Копчето Капа Големина 6 x 5mm / 0.23" x 0.2"(D*H) Pin Теренот 5 x 2,5 mm / 0.2" x 0.098"(L*W) Pin Должина 4mm / 0.16" Материјал Пластика, Метал, Електрични Делови Боја Црна, Сива, Сина

За производот

Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Гаранција:
0.1

Избор на клиент