Автомобил Шофершајбната Wiper Нож,коска wiper нож,U тип wiper кука,Природни гума,14,16,17,18,19,20,21,22,24,28
Новак - 43 %

Автомобил Шофершајбната Wiper Нож,коска wiper нож,U тип wiper кука,Природни гума,14,16,17,18,19,20,21,22,24,28

Достапно за нарачка
DEN 480.00
DEN 274.00
Достапност:

Автомобил Шофершајбната Wiper Нож,коска wiper нож,U тип wiper кука,Природни гума,14",16",17",18",19",20",21",22",24",28"
Тука е конверзија од инчи да сантиметри :

За производот

Објектот Должина:
14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28
Aveo-Година:
2011,2009,2010,2008,2007,2006
Бренд Име:
KCTION
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Објектот Висина:
5cm
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Име На Модел:
AVEO
Chevrolet Модел:
AVEO
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.308kg
Објектот Ширина:
5.5cm
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
16+22
Wiper тип:
Три-segmental тип шофершајбната wiper
Спецификација На Производот:
две парчиња
Фитинг БР. на Продавница:
К-XM-690
Автомобил Производител:
Chevrolet
Година:
2006-2011
Автомобил Направи:
за aveo

Избор на клиент