Buildreamen2 1Pair Bracketless Мека Гума Автомобил Шофершајбната Wiper Ножеви За Peugeot 3008 2009- Frameless Авто Wiper Сечилото
Новак - 5 %

Buildreamen2 1Pair Bracketless Мека Гума Автомобил Шофершајбната Wiper Ножеви За Peugeot 3008 2009- Frameless Авто Wiper

Достапно за нарачка
DEN 647.52
DEN 615.00
Достапност:


Опис : Погодни / За Peugeot 3008 2009-2016 Големина На 28" + 32" 100% Сосема Нов. Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог. Цела Сезона во Дожд и Замрзнување Време. Сите Временски услови на видливост,максимална Екран Контакт. Лесен За Инсталација. Пакет се вклучени : 1 Пар Автомобил Wiper Ножеви ве Молиме внимание : 1. За да се избегне купување на погрешен стакло, треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис,пред да го стави на ред. Ако немате идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ни укажуваат на вашиот автомобил модел и автомобил на годината, ние ќе ви помогнат да ги најдете на wiper на ножот на кој се вклопи во вашиот автомобил. 2. Ве молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу RHD и LHD.

За производот

Peugeot Модел:
3008
Објектот Тежина:
0.362kg
3008-Година:
2012,2013,2011,2015,2010,2014,2009
Објектот Висина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
28+32
Објектот Ширина:
24inch
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Година:
2016Year
Специјални Функции:
Водоотпорен,Флексибилни
Бренд Име:
Buildreamen2
Материјал Тип:
Гума

Избор на клиент