НОВИ Оригинални NS8-TV10B-V1 NS8-TV00B-ECV2 NS8-TV00B-V2 допир на екранот на допир стакло

НОВИ Оригинални NS8-TV10B-V1 NS8-TV00B-ECV2 NS8-TV00B-V2 допир на екранот на допир стакло

Достапно за нарачка
DEN 2304.00
Достапност:

НОВИ Оригинални NS8-TV10 B-V1 NS8-TV00 B-ECV2 NS8-TV00 B-V2 допир на екранот на допир стакло
Забележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата е-мејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа
Сите производи ќе бидат тестирани пред превозот
За сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот цена
од кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифатат
Ние нудиме :
1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.
2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.
3.Насочат на купување и плаќање на процесот.
4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.
5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.
6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.

За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на :
Услуги На Клиентите : Gi Gi Lin
САНДАЧЕ : cs @ 3605buy.com
SKYPY : Customer Service_3605buy

За производот

Должина на кабел:
NS8 TV10B V1, NS8 TV00B ECV2, NS8 TV00B V2
Тип:
SATA Кабли
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
NS8-TV10B-V1 NS8-TV00B-ECV2 NS8-TV00B-V2
Бренд Име:
samkoon
статус:
Нови
Статусот 2:
Компатибилен допир
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент