маскота Црвено Ѓаволот Маскота Костим со вилушка Возрасни Големина ноќта на Вештерките Ѓаволот Тема Аниме Cosplay Костими Перформанси Фенси Облека колекции
Новак - 5 %

маскота Црвено Ѓаволот Маскота Костим со вилушка Возрасни Големина ноќта на Вештерките Ѓаволот Тема Аниме Cosplay Костими Перформанси

Достапно за нарачка
DEN 14304.00
DEN 13589.00
Достапност:

Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Услуги на клиентите : ве Молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи. Водоотпорен : POLYFOAM материјал може да биде Водоотпорен Чистење Инструкции : Водата за перење или хемиско чистење. Она што е Зачувам? На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay.com потоа да се пријавите на вашата aliexpress сметка, тогаш се потврди цел). Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот. Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба! За Купувачите : за Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. понекогаш железо жица е скриена во главата дното или ушите, така што е погодно да се прилагоди на обликот., зелена производ, безопасни за човечкото тело (тоа може да се мијат со вода или хемиско чистење) структура е направена со EPE материјал. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. ( дневник на aliexpress. PLS ДОЈДЕ НАЗАД КОН НАС ПОВТОРНО! Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Политика На Враќање 1. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Плаќање : Alipay приоритетни. Зачувам само бара да брод нарачката откако ќе се потврди. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Ако можете да ме остави некои позитивни повратни информации, јас ќе ви бидат благодарни. Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата. Заштита : Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет. КУПУВАЊЕ ИНСТРУКЦИИ : Мото : посакувам да комуницира со сите купувачи, вашето задоволство ќе биде загарантирана! Посакувам тоа да може да го потврди цел кога ќе го добиете производот. Запад Унија прифатени. Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа. Тежина : Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците. АПЛИКАЦИИ : 1) Шопинг улица/Бизнис Улица, детски игралишта, пешачки улица, свадба, прослава, паркови(за групни фотографии со туристи), итн 2) Различни стока за продажба изложба, изложби, итн 3) Претпријатија, трговски центар рекламирање/пропаганда, промоции, итн 4) Места на Приеми/Забава, забавни паркови пропаганда, итн 5) Големи партии, роденден партии, практикување/отворањето прослави, спортски натпревар, свадбена церемонија, Карневал страни, итн 6) во детските Градинки и во општествено корисни активности, итн Уникатен Дизајн : Каска материјал : Полиетилен, што е сосема различно од картон материјал или пена материјал дека поголемиот дел од костимот кацигата се направени.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Маскота
Име на производ:
ѓаволот Маскота
кодот на производот:
MPW2321
Употреба:
РЕКЛАМИ фаза реквизити карневал партија спортски училиште добротворна организација итн.
Тип:
црвен ѓавол

Избор на клиент