Buildreamen2 2 парчиња Автомобил Frameless Bracketless Wiper Сечилото ветробранското стакло Шофершајбната За Volvo V40 2012- Мека Гума Wiper Ножеви
Новак - 5 %

Buildreamen2 2 парчиња Автомобил Frameless Bracketless Wiper Сечилото ветробранското стакло Шофершајбната За Volvo V40 2012-

Достапно за нарачка
DEN 666.72
DEN 634.00
Достапност:


Опис : Погодни / За Volvo V40 2012-2016 Големина 19" + 26" 100% Сосема Нов. Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог. Цела Сезона во Дожд и Замрзнување Време. Сите Временски услови на видливост,максимална Екран Контакт. Лесен За Инсталација. Пакет се вклучени : 1 Пар Автомобил Wiper Ножеви ве Молиме внимание : 1. За да се избегне купување на погрешен стакло, треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис,пред да го стави на ред. Ако немате идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ни укажуваат на вашиот автомобил модел и автомобил на годината, ние ќе ви помогнат да ги најдете на wiper на ножот на кој се вклопи во вашиот автомобил. 2. Ве молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу RHD и LHD.

За производот

Volvo Модел:
v40
За Возило Брендови/Модел:
Volvo
Година:
2017Year
Објектот Тежина:
0.353kg
Објектот Висина:
1inch
V40-Година:
2014,2013,2015,2012
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
19+26
Специјални Функции:
Водоотпорен,Флексибилни
Бренд Име:
Buildreamen2
Објектот Ширина:
26inch
Материјал Тип:
Гума

Избор на клиент