Мајка&Грашок 1397 Бесплатен Превозот Ангели Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Калап Сапун Мувла Храна Одделение
Новак - 42 %

Мајка&Грашок 1397 Бесплатен Превозот Ангели Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Калап Сапун Мувла Храна Одделение

Достапно за нарачка
DEN 402.72
DEN 234.00
Достапност:


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 7.7*7.7*2.1 cm
Тежина : 106g

За производот

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
MP1397
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Торта Алатки Тип:
Габи,

Избор на клиент