400mL Стакло Beaker Високи Формира Нова Хемиска Лабораторија Стакло

400mL Стакло Beaker Високи Формира Нова Хемиска Лабораторија Стакло

Достапно за нарачка
DEN 463.20
Достапност:


400m L Стакло Beaker,високи Форма,Нова Хемиска Лабораторија Стакло
1, Капацитет од 400 m L,
2, Материјал : borosilicate стакло 3.3,
3, Quanity : 1pcs
4, Стандард : меѓународниот стандард ISO

За производот

Класификација:
Beaker
Број На Модел На:
високи форма

Избор на клиент