(21497)1 Метар Синџир ширина 5MM Антички Бронза Месинг Крст Линк Синџири Ѓердан Синџири Diy Накит Наоди Додатоци
Новак - 12 %

(21497)1 Метар Синџир ширина 5MM Антички Бронза Месинг Крст Линк Синџири Ѓердан Синџири Diy Накит Наоди Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 196.80
DEN 173.00
Достапност:


Производ ID : 21497 Име на Производ : Посебна крос синџир Материјал : Месинг
Боја : Антички Бронза
Големина : Синџир ширина : 5 MM Крст Линк 13*5 MM

За производот

Накит Наоди Тип:
Синџири
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
0.5cm
Производ Карактеристики:
Синџир линк не може да се отвори
Објектот Должина:
100cm
Објектот Тежина:
19g
Број На Модел На:
21497
Тип На Објект:
накит наоди
боја:
античкиот бронза
Големина:
Chain width
Количина:
1 Метар
Материјал:
Дувачкиот

Избор на клиент