Јапонски Лето Mori Девојка се Облекуваат Жените Цртан филм Везови Фустан без Ракави Назад Рака Женски Vestidos Појас Кратки Фустани U181
Новак - 23 %

Јапонски Лето Mori Девојка се Облекуваат Жените Цртан филм Везови Фустан без Ракави Назад Рака Женски Vestidos Појас Кратки Фустани

Достапно за нарачка
DEN 1117.92
DEN 861.00
Достапност:


Големината може да има 1-5 cm разликува поради прирачник за мерење
Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина.Не го одберете директно во зависност од вашите навики
Пакетот имаат само еден фустан,не вклучуваат кошула
l ength : 40cm
Ремени должина : 80-85cm
половината : 56-90cm
полите : 174cm
1. Подготовка на Време : ние треба 1-7 дена да се подготви вашата нарачка поради нашите бројни наредби секој ден.
2. Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон. Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
3. За руската купувачи, според прилагоди поштенска политика на Русија, име на примачот мора да биде целосно име и презиме (со три зборови име и презиме)
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Со долго позитивни повратни информации и купувачот се покаже, ние ќе ви ги даде $2 или подарок. Нам исто така ни мило ако можете да го споделат нашата предмети на СНС и facebook, им даде на вашиот екранот за нас ние ќе ви ги даде $2 премногу.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!

За производот

Големина:
One Size
Бренд Име:
MoriAlice
Материјал:
Памук
Стил:
Симпатична
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Вез
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Резервоар
Половината:
Природни
Деколте:
Оглавник
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
U181
Пол:
Жените
Стил:
Слатка
Шема:
Печатење
Стил:
Рака модели
долго здолниште:
кратко здолниште
Половината Тип:
Лабава половината
Сезоната:
Лето
ткаенина име:
Памук
Боја:
Бело, Сино
Големина:
Сите кодот
Пол:
Жените

Избор на клиент