1Yard 91*130cm,Црна Tulle Faux Стп Кожа Чипка Ткаенина,француска Чипка Rosette,Свадба Комбинација за Шиење Diy Материјал Tecido
Новак - 20 %

1Yard 91*130cm,Црна Tulle Faux Стп Кожа Чипка Ткаенина,француска Чипка Rosette,Свадба Комбинација за Шиење Diy Материјал Tecido

Достапно за нарачка
DEN 955.20
DEN 764.00
Достапност:


дворот метар дворот дворот дворот дворот двор
За Големина На :
Цена е 1 двор, ширина 130cm 1 двор=91cm(должина)*130cm(ширина) 2 метри=182cm*130cm 3 метри=273cm*130cm..и така натаму.

За производот

Функција:
Дише
Ширина:
130cm
Шема:
Извезена
Велур Ткаенина Тип:
No
Тип На Производ:
Органски Материјал
Бренд Име:
SXSYTKS
Техника:
Плетени
Материјал:
Извезена Газа
Стил:
Крстот
Nonwoven Техника:
No
Плетени Тип:
No
Тип:
Faux Стп Кожа
Материјал:
100%полиестер
Вез Ткаенини:
Стп кожа cutted Везови
Употреба:
Блуза,Здолништа,Да Се Облекува,Облека,Текстил,Свадба
боја:
Црна
Ширина:
Embroidery 50/51 (about 130CM)

Избор на клиент