20 заби GT2 месинг времето макара 6mm ширина 5mm создаден

20 заби GT2 месинг времето макара 6mm ширина 5mm создаден

Достапно за нарачка
DEN 768.00
Достапност:


Опис На Производот
20 заби GT2 месинг времето макара 6mm ширина 5mm понесе :
Кружни теренот систем синхрони макара
MXL XL L H XH XXH
Т
T2.5 T5 T10 T20
HTD
3 M 5 M 8 M 14 M 20М
OEM/ODM
понудени
Вовед
20 заби GT2 месинг времето макара 6mm ширина 5mm понесе :
тип : 20-GT2-6 месинг времето макара
забот тип : GT2
теренот : 2mm
забот број : 20
појас ширина : 6mm
страната : двокреветни
центар : еден
род : 5mm
завртка дупка : 2*М3
материјал : месинг
боја : жолта
количина : 5pcs
Погоден времето појас
Ние, исто така, го продаде GT2 времето појас за GT2-6 тајминг макара.
Можете да ги купите GT2 времето појас според линкот како што е подолу,
MXL отвори времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 26.00 /многу
10 метри / многу
MXL отвори времето појас 10мм ширина 10m должина СТП со челик core US$ 29.25 /многу
10 метри / многу
MXL отвори времето појас 12mm ширина САД$ 28.50 /многу
10 метри / многу
Ние, исто така може да се продаде мерењето pulleys и ремени според вашето барање.
Пакување :
Ние продаваме мерењето pulleys со многу
Еден многу вклучуваат :
5pcs 20-GT2-6 месинг времето pulleys
ВКУПНО : 5pcs
Answer : ___________________________ NOTE :
превозот метод е CPAM(Кина Пост Воздух Mail) со слободни.
Ако сакате преку други превозот метод, pls контакт со нас, ви благодариме!
Ние, исто така може да се продаде мерењето pulleys во зависност од вашата потреба.
се продава од пакет или парче .
Ако имате некој проблем , pls се чувствуваат слободни да контакт.
Контакт : Jone Ксу
Нашите trademanager број, cn1001854796 или JFX Машини Делови Продавница.
Мобилен, 86 13820809968
Начин на плаќање :
На Aliexpress
или Банкарски Трансфер до нас.
Нашите производи се со добар квалитет, ти посакуваме се задоволни со нашите производи и услуги!!!
ДОБРА ВЕСТ :
НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS.
слободен брод 16 заб T2.5 6mm ширина времето макара и отворен ремен сет и 20 заб T2.5 10мм ширина времето макара и ремен сет US$ 46.50 /пакет
бесплатен превозот 5pcs 16 T2.5 мерењето макара 6mm ширина 5mm понесе со алуминиумски САД$ 19.80 /пакет
GT2 отвори времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 34.00 /многу
10 метри / многу
времето макара GT2 времето макара 16 заб 6mm појас ширина 50pcs US$ 132.50 /многу
50 парчиња / многу
16 T2.5 мерењето макара 6mm ширина 5mm понесе со алуминиумски САД$ 29.00 /многу
10 парчиња / многу
бесплатен превозот 10pcs GT2 времето макара 16 заб 6mm појас ширина 5mm понесе US$ 34.15 /многу
10 парчиња / многу
T2.5 отворете времето појас 6mm ширина 10m должина US$ 33.50 /многу
10 метри / многу
T2.5 отворете времето појас 6mm појас 10m должина US$ 18.00 /многу
10 метри / многу

За производот

Број На Модел На:
GT2
Тип:
Времето
Материјал:
Дувачкиот
Тип:
GT2
забот број:
20
Ширина:
6mm
создаден:
5mm
макара материјал:
Дувачкиот
прирабница:
Двојно
центар:
еден
завртка дупка:
2*М3
одговара појас:
GT2 времето појас со 6mm појас
боја:
Жолта

Избор на клиент