Симпатична Сиво Бебе Cougar Возрасни Маскота Костими Со Висок Квалитет Дива Мачка Бебе Тема Цртан Филм Mascotte Карневал Носии Фенси Облека
Новак - 5 %

Симпатична Сиво Бебе Cougar Возрасни Маскота Костими Со Висок Квалитет Дива Мачка Бебе Тема Цртан Филм Mascotte Карневал Носии

Достапно за нарачка
DEN 17664.00
DEN 16781.00
Достапност:

Висат сушење само, греење е забрането. За Добавувачи : Зачувам проверува кредитна картичка детали за секоја трансакција. КУПУВАЊЕ ИНСТРУКЦИИ : Мото : посакувам да комуницира со сите купувачи, вашето задоволство ќе биде загарантирана! Посакувам тоа да може да го потврди цел кога ќе го добиете производот. ( дневник на aliexpress. понекогаш железо жица е скриена во главата дното или ушите, така што е погодно да се прилагоди на обликот.com, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Краток вовед : Луѓето можат да се шетаат слободно кога го носат овој костим кој е со живописни, жива и прекрасна форма, и луѓето може да се види јасно во внатрешноста; Овој костим е со вентилација дизајн и може да се чистат лесно, и претпријатието логото и други знаци може да се додаде на облека. Повеќе услуги, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас. EMS е наш основен превозот избор. Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба! За Купувачите : за Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Ви благодариме за вашето разбирање. Ние ќе одговор во прв пат! : ) ) Материјал : ткаенина е направен од висок квалитет на краток кадифен, долго кадифен, крзно, и др. Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа. Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот. Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Ако можете да ме остави некои позитивни повратни информации, јас ќе ви бидат благодарни. Заштита : Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита. Тежина : Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците. PLS ДОЈДЕ НАЗАД КОН НАС ПОВТОРНО! Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Политика На Враќање 1. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање. Повратните информации Политика, Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек. Зачувам само бара да брод нарачката откако ќе се потврди. Услуги на клиентите : ве Молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи. Ако често трае 5 до 15 дена во зависност од земјата. Од врата до врата на Превозот : Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти. Она што е Зачувам? На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay., зелена производ, безопасни за човечкото тело (тоа може да се мијат со вода или хемиско чистење) структура е направена со EPE материјал.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Маскота
Име на производ:
Бебе Cougar Маскота
кодот на производот:
MPW2285
Употреба:
РЕКЛАМИ фаза реквизити карневал партија спортски училиште добротворна организација итн.
Тип:
Бебе Cougar

Избор на клиент