маскота Жолта Патка Маскота Костим за Возрасни Големина Цртан филм Пате Тема Аниме Cosplay Карневал Носии Фенси Облека Колекции одговара
Новак - 5 %

маскота Жолта Патка Маскота Костим за Возрасни Големина Цртан филм Пате Тема Аниме Cosplay Карневал Носии Фенси Облека Колекции

Достапно за нарачка
DEN 13440.00
DEN 12768.00
Достапност:

Зачувам само бара да брод нарачката откако ќе се потврди. Песна испорака користење на уникатни следење на број по превозот веб-страницата на друштвото. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени.com, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Тежина : Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците. И костимот е инсталиран со пластични нето-форма капак кој се користи за спречување на прашина и други работи. Висат сушење само, греење е забрането. Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба! За Купувачите : за Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Плаќање : Alipay приоритетни. EMS е наш основен превозот избор. Краток вовед : Луѓето можат да се шетаат слободно кога го носат овој костим кој е со живописни, жива и прекрасна форма, и луѓето може да се види јасно во внатрешноста; Овој костим е со вентилација дизајн и може да се чистат лесно, и претпријатието логото и други знаци може да се додаде на облека. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел. Дишат и визија : Корисникот може да здив слободно внатре како што е со добра вентилација дизајн; Корисникот може да се види јасно од внатре преку очите. Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа. Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок. Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам. Политика На Враќање 1. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА МАСКОТА ПАРК Спецификација : XS (148 см-157 cm)- 4'8" до 5'1" S (158 см-168 цм)- 5'2" до 5'5", M (169 см-180 цм)- 5'6" да 5'9", L (181 цм-190 цм)- 5'10" до 6'3", XL (191 см-200 cm)- 6'3" 6'7", Нарачана (Plz дозволете ни да знаеме, ние може да го промени бои, изрази, додадете логото, наметка,итн. АПЛИКАЦИИ : 1) Шопинг улица/Бизнис Улица, детски игралишта, пешачки улица, свадба, прослава, паркови(за групни фотографии со туристи), итн 2) Различни стока за продажба изложба, изложби, итн 3) Претпријатија, трговски центар рекламирање/пропаганда, промоции, итн 4) Места на Приеми/Забава, забавни паркови пропаганда, итн 5) Големи партии, роденден партии, практикување/отворањето прослави, спортски натпревар, свадбена церемонија, Карневал страни, итн 6) во детските Градинки и во општествено корисни активности, итн Уникатен Дизајн : Каска материјал : Полиетилен, што е сосема различно од картон материјал или пена материјал дека поголемиот дел од костимот кацигата се направени. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.com потоа да се пријавите на вашата aliexpress сметка, тогаш се потврди цел). Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Услуги на клиентите : ве Молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи. Запад Унија прифатени. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Маскота
Име на производ:
патка маскота
кодот на производот:
MPW2315
Употреба:
РЕКЛАМИ фаза реквизити карневал партија спортски училиште добротворна организација итн.
Тип:
Патка

Избор на клиент