6-Ниво Мулти-Цел Метал Кујната Кабинет Фрижидер Страна Рек Вратата Метал Складирање Рек Полици Организатор со Вшмукување Чаши
Новак - 6 %

6-Ниво Мулти-Цел Метал Кујната Кабинет Фрижидер Страна Рек Вратата Метал Складирање Рек Полици Организатор со Вшмукување Чаши

Достапно за нарачка
DEN 1152.00
DEN 1083.00
Достапност:


Детали :
Совршен за вашата кујна складирање, може да се закачи на вратата, фрижидер страна и кабинет
Голем капацитет со 6-ниво
дизајн :
3 полици во различни ширина за одржување на разни големини кујнски алатки
Кошница може да се организира condiment шишиња, зачини, кутии од заврши и многу повеќе
Специјално дизајниран метал рака држи ролна хартија
5 куки во дното за складирање на кујна ножици, фурна ракавици, blender, spatulas и така натаму
Со моќна вшмукување чаши во средниот дел на решетката, постабилна за дури и тешки и големи објекти
Усвојување на железо плус електростатско спреј процес, отпорност на корозија, долг работен век
Лесна инсталација, без алатки потребни за
Материјал : метал
Големина : 62 x 25cm
Пакет :
1 x Складирање Багажник
-18.00 -19.00

За производот

Бренд Име:
STYHOMSUN
Материјал:
Метал
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Нема. на Групи:
Пет Слоеви и Над
Тип:
Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Употреба:
Рициново
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
чување на решетката
Применливи Простор:
Кујна

Избор на клиент