Бела Сина Чиста памучна ткаенина за фустани Шие крпа Poplin ткаенини памучни ткиво дома ткаени текстилни telas tecido
Новак - 30 %

Бела Сина Чиста памучна ткаенина за фустани Шие крпа Poplin ткаенини памучни ткиво дома ткаени текстилни telas tecido

Достапно за нарачка
DEN 383.52
DEN 268.00
Достапност:

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
start Isv Module Wrap7821
end Isv Module Wrap7821
start Isv Module Wrap7938
end Isv Module Wrap7938 Материјал : 100% памук, во бела Ткаенина Ширина : 150см, 1 парче =големина 50*150cm сино Платно Width : 150см, 1 парче =големина 50*150 см Стр acking : 1 боја, 1 парче Забелешка : големина на Единица : 1 парче = 50cm*150см ,ширина is150cm Ако цел 1 парчиња,големината е 50*150см,ако цел 2 парчиња,големина ќе биде 100*150cm. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

За производот

боја:
Бело, Сино
Техника:
Ткаени
Тип:
Poplin Ткаенина
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
Бренд Име:
CMCYILING
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Обична Обоена
Ширина:
150cm
Велур Ткаенина Тип:
никој
Функција:
Еко-Пријателски
Плетени Тип:
Ткаени
Nonwoven Техника:
no
Материјал:
Памук
деноминирани:
Парчиња
Боја Класификација:
бело, сино
Стил:
европа и америка
Шема:
Чиста
Процесот:
Боење
Применливи:
облека
is_customized:
yes
Големина:
50*150cm

Избор на клиент