MCOSER 70CM 10 Бои Женска Долга Брановидна Синтетички Cosplay Лица Полни Перики Висока Температура Влакна на Косата
Новак - 5 %

MCOSER 70CM 10 Бои Женска Долга Брановидна Синтетички Cosplay Лица Полни Перики Висока Температура Влакна на Косата

Достапно за нарачка
DEN 445.92
DEN 424.00
Достапност:


70 CM 10 Бои Женска Дама Долга Коса Перика Кадрава Брановидна Синтетички Аниме Cosplay Лица Полни Перики И 6 Перика Капи
Материјал : 100% Висока Температура Влакна
Тежина : 250 G
Боја : како на сликата
Моделирање : КАДРАВА
Должина : 70 M (27.55 Инчи)
Внимание Ве Молиме :
Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред shippmet.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе го реши проблемот за што ПОБРЗО.
Ве молиме да ни остават добар фидбек, ако сте задоволни со купување.
Ви благодарам многу за вашето внимание!!

За производот

Протегала должина:
18INCHES
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
густина:
100%
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Еластична чипка
Број На Модел На:
KW-053
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Перики Должина:
Долго
Текстура:
Брановидна
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Боја на Чипка:
Медиум Браун
Бренд Име:
MCOSER
време на испорака:
25-90days
Материјал:
100% Висока Температура Влакна
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Половина Перика

Избор на клиент