RUOYE 2017 Нови Жените Ѓердан Pendant Круг Шупливи Мода Шарм Накит Синџир Кристал Ѓердан Изјава
Новак - 45 %

RUOYE 2017 Нови Жените Ѓердан Pendant Круг Шупливи Мода Шарм Накит Синџир Кристал Ѓердан Изјава

Достапно за нарачка
DEN 191.04
DEN 105.00
Достапност:


За производот

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Должина:
75cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
RUOYE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
7CM*1.9 CM
Број На Модел На:
DZ06
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Стакло
Пакет:
Вклучувајќи Ѓердан.
style2:
Жените Европа
Моделирање:
Геометриски Облик
Процесот:
Дијаманти
Повод:
Партија, свадби.
категорија:
Онлајн Шопинг Ѓердани,Приврзоци Директориум
синџир:
75см

Избор на клиент