маскота Кафеава Мечка Маскота Возрасни Костим Цртан филм Grizzly Мечка Момче Тема Аниме Cosplay Карневал Носии Фенси Облека Колекции
Новак - 5 %

маскота Кафеава Мечка Маскота Возрасни Костим Цртан филм Grizzly Мечка Момче Тема Аниме Cosplay Карневал Носии Фенси Облека Колекции

Достапно за нарачка
DEN 15360.00
DEN 14592.00
Достапност:

Заштита : Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет. И костимот е инсталиран со пластични нето-форма капак кој се користи за спречување на прашина и други работи. Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба! За Купувачите : за Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Она што е Зачувам? На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Услуги на клиентите : ве Молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи.com, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Водоотпорен : POLYFOAM материјал може да биде Водоотпорен Чистење Инструкции : Водата за перење или хемиско чистење. Висат сушење само, греење е забрането. Повеќе услуги, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. АПЛИКАЦИИ : 1) Шопинг улица/Бизнис Улица, детски игралишта, пешачки улица, свадба, прослава, паркови(за групни фотографии со туристи), итн 2) Различни стока за продажба изложба, изложби, итн 3) Претпријатија, трговски центар рекламирање/пропаганда, промоции, итн 4) Места на Приеми/Забава, забавни паркови пропаганда, итн 5) Големи партии, роденден партии, практикување/отворањето прослави, спортски натпревар, свадбена церемонија, Карневал страни, итн 6) во детските Градинки и во општествено корисни активности, итн Уникатен Дизајн : Каска материјал : Полиетилен, што е сосема различно од картон материјал или пена материјал дека поголемиот дел од костимот кацигата се направени. Ако често трае 5 до 15 дена во зависност од земјата. Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата. Гаранција & Осигурување : Купувачи се одговорни за дополнителни даночни, царински такси и Должност за увоз (ако ги има). ( дневник на aliexpress. Запад Унија прифатени. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел. PLS ДОЈДЕ НАЗАД КОН НАС ПОВТОРНО! Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. За Добавувачи : Зачувам проверува кредитна картичка детали за секоја трансакција. Ви благодариме за вашето разбирање. Песна испорака користење на уникатни следење на број по превозот веб-страницата на друштвото. Од врата до врата на Превозот : Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти. Тежина : Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците. Краток вовед : Луѓето можат да се шетаат слободно кога го носат овој костим кој е со живописни, жива и прекрасна форма, и луѓето може да се види јасно во внатрешноста; Овој костим е со вентилација дизајн и може да се чистат лесно, и претпријатието логото и други знаци може да се додаде на облека.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Маскота
Име на производ:
Кафеава Мечка Маскота
кодот на производот:
MPW2310
Употреба:
РЕКЛАМИ фаза реквизити карневал партија спортски училиште добротворна организација итн.
Тип:
Мечка

Избор на клиент