предиво брак соба Шаман свадба Sharman скалило парапет предиво брак свадба декоративна позадина кристал предиво предиво сводови
Новак - 10 %

предиво брак соба Шаман свадба Sharman скалило парапет предиво брак свадба декоративна позадина кристал предиво предиво сводови

Достапно за нарачка
DEN 1372.80
DEN 1236.00
Достапност:


ПРОИЗВОД СЦЕНАРИЈА
ширина : 50cm
1 Piece=1roll=50meters
Примена : Тоа се користи за да Свадба декорација, расадник на изгледот, цвет пакување итн.
Answer : ___________________________ Note :
Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои.
Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.ве молам, прости ми, ви благодарам.
Методи на плаќање
1.Зачувам
2.Paypal
3.Банкарски Трансфер
4.Westerb Унија
Сите плаќања што треба да се направи по цел потврда.Ако плаќањето одлагањето е потребно,ве молиме ги споделите со нас.
Испорака Детали
Ние ќе брод предмети по приемот на плаќање на вашиот Aliexpress адреса ,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса iscorrect.Ако сакате да ја смените вашата адреса,ве молиме контактирајте со нас .
1.EMS Испорака Области :
САД,Канада,Австралија,велика БРИТАНИЈА,Франција,New Zealand,Јапонија,Малезија,Филипини,Сингапур,
Данска,Финска,Gree,Irelan,Италија,Норвешка,Португалија,Шпанија,Шведска,Швајцарија и така натаму.
2.Ако сте во contries или во области без ЕМС услуга ние ќе се обиде да најде друг изразат компанија за забрзување
транспорт време ако сте подготвени да платите дополнителни трошоци.
Политика На Враќање
1.Сите предмети ќе бидат селектирани во добра состојба befor превозот.
2.Ако сте примиле дефект на објектот ,ве молиме контактирајте со нас .Но, ние не прифаќа враќање на предмети за надомест на штета, по употреба или оштетени factitiously.
3.Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и накратко да се опише штета заедно со слики.
3.Ве молиме оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина.
4.Ние ќе продолжи вашиот известување веднаш,ако ви треба замена нова ,ќе треба да се плати за враќање превозот
повратни информации
1.Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit.Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Ве молиме љубезно ни остави postive повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
3.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи,ние ќе ги реши сите проблеми со вас.

За производот

Функција:
Blackout
Тип На Производ:
Aramid Ткаенина
Стил:
Обична
Тип:
Voile Ткаенина
Плетени Тип:
Искриват
Шема:
Обична Обоена
Техника:
Плетени
Ширина:
50cm
Материјал:
100% Полиестер

Избор на клиент