2017 Луксузни Остава и Вода Капка Свадба Накит Темперамент Накит Сетови За Жените Parure Bijoux Femme AS039
Новак - 21 %

2017 Луксузни Остава и Вода Капка Свадба Накит Темперамент Накит Сетови За Жените Parure Bijoux Femme AS039

Достапно за нарачка
DEN 1811.52
DEN 1431.00
Достапност:


2017 Луксузни Остава и Вода Капка Свадба Накит AS039

Предмет : Накит Поставите AS039
Позлата : Бело Злато
Материјал : ААА+ Кубни Циркони
1 Прифати Трговија На Големо , Големо Количество , Најдобра Цена
2 Обичај Пакет : ве Молам, ве молиме кажете ни ако ви треба Velevt Торбичка или Подарок Кутија
3 Прилагодено Дизајн : да ја прифатиме дизајн кој е уникатен за вас . ве молиме љубезно ни обезбеди јасна слика !
4 Напишете Поздрав Картичка на вашето семејство или пријателите во средната на љубовта !
5 Изберете дизајн за вас ако вие не може да одлучите што е добро . Ние може да ви даде стручен предлог !

Обетки : 3.5 см(1.38 инчи)
Ѓердан : 44cm(17.3 инчи)

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакарни Легури,Бакар,Титаниум
Бренд Име:
љубоморен млади
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки+Ѓердан
Број На Модел На:
AS039
Материјал:
Кубен Циркони

Избор на клиент