Нови MT6100IV2 MT6100IV Екран на Допир за стакло

Нови MT6100IV2 MT6100IV Екран на Допир за стакло

Достапно за нарачка
DEN 1440.00
Достапност:

Нови MT6100 IV2 MT6100 IV Екран на Допир за стакло
Забележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата е-мејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа
Сите производи ќе бидат тестирани пред превозот
За сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот цена
од кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифатат
Ние нудиме :
1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.
2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.
3.Насочат на купување и плаќање на процесот.
4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.
5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.
6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.

За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на :
Услуги На Клиентите : Gi Gi Lin
САНДАЧЕ : cs @ 3605buy.com
SKYPY : Customer Service_3605buy

За производот

Должина на кабел:
MT6100IV2, MT6100IV
Тип:
SATA Кабли
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
MT6100IV2 MT6100IV
Бренд Име:
samkoon
статус:
Нови
Статусот 2:
Компатибилен допир
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент