4 Парчиња Силиконски Калап 3D Bakeware Печење Торта Мувла DIY Стил Креативни Печени Создателот Плоштад Торта Декорирање Алатки
Новак - 26 %

4 Парчиња Силиконски Калап 3D Bakeware Печење Торта Мувла DIY Стил Креативни Печени Создателот Плоштад Торта Декорирање Алатки

Достапно за нарачка
DEN 284.64
DEN 211.00
Достапност:


Куршум Точки :
Тоа може да создаде круг, квадрат, срце облик, писма итн. Се создаде било која форма сакате
ставете ја вашата форма во рерна послужавник,а потоа се прелива торта и се пече.
Стр roduct Описи :
Прво, стави ги на рамна површина и поврзување на двата краја, како што е прикажано на сликата.
Спецификации :
Димензии : 19 X 5.5 cm/7.48 X 2.16 во Нето Тежина : 190g
Материјал : Храна одделение силиконски
Боја : Црвена
Димензии : 19 X 5.5 cm/7.48 X 2.16 во
Горниот Температура Timit : Отпорност на 450°F
Нето Тежина : 190g
Број : 4
Пакет : OPP вреќа
Магијата Торта Мувла Мулти Стил DIY Загатка Силиконски Калап Леб Торта Пан Торта Силиконски Калап Форма за Печење Алатка
4 x на Силиконски Калап
Пад На Превозот Услуга.
1.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа.
2.За САД/СА /RU превозот е брзо.
3.Приоритет за достава,брза испорака во 48 часа.
4.Не фактура или receip или промотивни материјали вклучени.
Во Светот Превозот. (Освен некои земји и APO/FPO) 1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
VKTECH
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,ФДУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Печење & Тесто Алатки Тип:
Торта/Јајце Курва Мувла
Број На Модел На:
силиконски торта мувла
Материјал:
Силикони
Комплет Број:
4
Димензии:
Материјал:
храна одделение силиконски
Вклучувајќи:
4 Парчиња Силиконски Торта Мувла
Функција:
торта декорирање алатки

Избор на клиент