15062730 , бесплатен превозот 50cm*50cm 5 боја микс стил Серија памучна ткаенина,diy рачно изработени комбинација памучна крпа, домашен текстил
Новак - 25 %

15062730 , бесплатен превозот 50cm*50cm 5 боја микс стил Серија памучна ткаенина,diy рачно изработени комбинација памучна крпа,

Достапно за нарачка
DEN 475.20
DEN 357.00
Достапност:


започнете
крајот
1. Материјал : 100% Памук 2. Големина на : 50*50cm (намалување од страна на рака, за грешка +-2cm) 3. Боја : 5 бои како слика покажува 4. Пакет содржина : 5 парчиња/многу (5 дизајни, секој дизајн 1piece), Не може да се избере дизајн. 5. Карактеристики : Еко-пријателски отпечатоци меки и удобни Погоден за торба, паричник, чанта, бебе облека и многу други шиење занаети. Answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.

За производот

Плетени Тип:
Искриват
Тип:
Sateen Ткаенина
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Материјал:
100% Памук
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Дише
Велур Ткаенина Тип:
Не Велур
Шема:
Обоена
Nonwoven Техника:
Ламинат
Стил:
Цртан Филм Серија Був
is_customized:
not customize

Избор на клиент