10PCS/МНОГУ Солидна Месинг Круг Копчето Studs,Кожа Занает Појас Studs Помине Заковки Накит за Подарок Кутија
Новак - 0 %

10PCS/МНОГУ Солидна Месинг Круг Копчето Studs,Кожа Занает Појас Studs Помине Заковки Накит за Подарок Кутија

Достапно за нарачка
DEN 358.08
DEN 358.00
Достапност:


Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",
Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 години
Добредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.
Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,
ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

За производот

боја:
Злато, Бронза, Црна, Сребрена
навој дијаметар:
М12, М4, М8, M7, М9, M10, М5, M6
Број На Модел На:
Повеќе
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
Premintehdw
is_customized:
Yes
Материјал:
Бакар

Избор на клиент