1 Парче Платно Уметност Платно Сликарство Warroir Целосно Вооружени HD Печатени Ѕид Уметност Дома Декор Постер Слики за Дневна Соба XA1508C
Новак - 22 %

1 Парче Платно Уметност Платно Сликарство Warroir Целосно Вооружени HD Печатени Ѕид Уметност Дома Декор Постер Слики за Дневна

Достапно за нарачка
DEN 364.80
DEN 285.00
Достапност:


Сосема нов, Бесплатен превозот!
Сликата е HD печатени на Висока Светлина, Водоотпорен Платно!
Рамка
Имаме 2 опции за оваа слика Врамени Со Или Без Рамка . Ве молиме изберете една опција кога ќе го купите.
Со Врамени значи сликата е протегала на дрвената рамка, подготвен да се откажам!
Не Врамени значи платно само, ќе биде валани брод.
Големина на :
size1 : 30cmx50cm (12inchx20inch) size2 : 40cmx60cm (16inchx24inch) size3 : 60cmx90cm (24inchx36inch)
Време На Испорака :
1.Количина
2. Количина помеѓу 10 и 100 парчиња/групи : 7-15 дена
3. Количина над 100 парче/групи : 15-20days
Бесплатен Превозот :
Оваа содржина е Бесплатно испорачуван e Packet или Кина пост воздух парцела. Тоа обично трае 20-40days да пристигнат.
Dropshipping Поздрав!
Ние сме професионални сликарство печатење фабрика. Ние сме среќни да се направи dropshipping за вас! Ние може да се направи овие за вас
1. Ние обезбедуваме прилагодено печатење услуга. Ние можеме да ви помогне да се подели сликата за да одговара 5 панели платно ѕид уметност.
2. Dropship наредби директно на вашиот клиент.
3. Висок Квалитет, Извонредни Цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел.
4. Ние сме одговорни за било каква штета или изгубена!
За промет на големо со клиентите,ние обезбеди капка превозот услуга. ние ќе пакетот и се испорачуваат директно до вашиот клиент без било нашите информации, само со вашите информации. OEM наредби се добредојдени !
Ние сме во потрага напред за соработка со вас!
**Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис . Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди висок квалитет на објект за вас, и ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Ви благодариме!
Забелешка : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.

За производот

Големина (Инчен):
30x50cm, 40x60cm, 60x90cm
боја:
не врамени, со врамени
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Игра
Форма:
Еден
Рамка:
Yes
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Artsailing
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
XA1508C
Поддршка База:
Платно
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Медиум:
печати на платно
Рамка на режимот:
Рамка на врати
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
КАКО ШТО Е ОПИШАНО
Тип:
Печатени
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Избор на клиент