Wyieno Еден/Dual XT1068 Мемориска SD Картичка Носителот Flex За Мото G2 XT1069 Sim Картичка Фах Слот Носители Flex Кабел +Следење

Wyieno Еден/Dual XT1068 Мемориска SD Картичка Носителот Flex За Мото G2 XT1069 Sim Картичка Фах Слот Носители Flex Кабел +Следење

Достапно за нарачка
DEN 168.00
Достапност:


Единствен/Dual XT1068 Мемориска SD Картичка Носителот Flex За Мото G2 XT1069 Sim Картичка Фах Слот Носители Flex Кабел +Следење
Спецификации :
Име на производ sim Flex Модел За Мото G2 XT1068 1069 Боја Главен Материјал Тежина 100g Пакет Содржина 1 Компјутер sim flex
Опис :
Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена;
- - - - - - - - - Повеќе Детали Фото Покажува - - - - - - - - -

За производот

Бренд Име:
wyieno
Број На Модел На:
за G2 XT1068 1069
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Motorola

Избор на клиент