Компатибилен Проектор светилка HITACHI DT01123/CP-D31N/HCP-Q51/HCP-Q71
Новак - 5 %

Компатибилен Проектор светилка HITACHI DT01123/CP-D31N/HCP-Q51/HCP-Q71

Достапно за нарачка
DEN 2633.28
DEN 2502.00
Достапност:


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
HITACHI CP-D20, КП-D31 N, HCP-Q7, HCP-П5,HCP-Q51, HCP-Q55,HCP-Q71
Дел Број : DT01121, DT01123 Wattage : 210 W Светилка Живот : 5000 Часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

За производот

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
DT01123

Избор на клиент