YAFEI 7 Брзини USB Полнење G Место Вибратор Возрасни Производ Двојна Вибрации Водоотпорен Еротски Играчки Секс Производи За Жени
Новак - 25 %

YAFEI 7 Брзини USB Полнење G Место Вибратор Возрасни Производ Двојна Вибрации Водоотпорен Еротски Играчки Секс Производи За Жени

Достапно за нарачка
DEN 1105.44
DEN 829.00
Достапност:


YAFEI 7 Брзини USB Полнење G Место Вибратор Возрасни Производ Двојна Вибрации Водоотпорен Еротски Играчки Секс Производи За Жени
Опис :
Висок степен на медицински силиконски материјал,без
Мазна површина како кожата допре
Луксуз и благородна дизајн, се жени е потребно
7 брзина на вибрации,два мотори,ви Донесе различни стимулација уживаат
Боја се Зголеми,Виолетова,Розова, ако не ви е потребен ,ние ќе испорака случаен избор.
USB Полнење, 100% живеат водоотпорен
Пакет имаат Висок степен на оригинален подарок кутија и едноставен пакување за изберат,исто така, имаат накит торба како бесплатен подарок.
Реална на дилдо, зајакот главата дизајн, многу мека, можете да се наведнуваат.

Пакување листа :
1 x Вибратор
1 x USB Кабел
1 x англиски Упатство
1 x Coutton торба
1 x Боја кутија
Чистење : По употреба на вибратор треба да се чистат наскоро ,Топла вода и сапун може да се користи за чистење ,со специјален детергент и средства за дезинфекција . Дозволете му на вашиот вибратор да се исуши пред складирање на ладно, темно место со остатокот од твојот секс играчка колекција. YAFEI да се заштити вашата приватност,ние и ветуваме на испратите вашите производи во тајна состојба,пакувањето ќе бидат кутија или црна пластична кеса без никакви слики и зборови за секс.

За производот

Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
L 210mm* W 30mm
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE,УЛ,ГШ
Број На Модел На:
YF-V002
Бренд Име:
YAFEI
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Тип:
G-Точката
Непристојни Слика:
No
боја:
Розова,Виолетова,Роуз
Тип На Објект:
Vibrators
Функција:
7 вибратор режими
Пакување Детали :
Боја кутија
Matrial:
силиконски+ABS
полнење:
USB Полнење
Пакет Големина:
223*122*72 мм
користете време :
2 часа
Водоотпорен:
Yes
Број На Модел На:
Vibrators

Избор на клиент