АЊО Бесплатен Превозот Висок Квалитет на Проектор Замена Светилка DT00781 со станбен за HITACHI CP-RX70/X1/X2WF/X4/X253/X254/ED-X20EF
Новак - 10 %

АЊО Бесплатен Превозот Висок Квалитет на Проектор Замена Светилка DT00781 со станбен за HITACHI CP-RX70/X1/X2WF/X4/X253/X254/ED-X20EF

Достапно за нарачка
DEN 2160.00
DEN 1944.00
Достапност:


Опис На Производот
Светилка ID : DT00781
Светилка Тип : Компатибилни сијалица со домување
Компатибилен Проектор : за HITACHI CP-RX70/X1/X2 WF/X4/X253/X254/ED-X20 EF/X22 EF/MP-J1 EF
Она Што Ние Можеме Да Снабдување
A> Проектор светилка Модул со оригинални сијалица внатре(OBH,OWH)
B> Проектор светилка модул со компатибилен сијалица внатре(CM,CBH)
C> Original ВИП/UHP/SHP/NSHA/NSH проектор гола сијалица(ОБ)
D> Компатибилен Гола сијалица со висок квалитет Режач(CB)
За Превозот
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на нашите 48hrs по цел потврди и платени.
2. Откако цел добива превезува, на е-мејл известување ќе бидат испратени до вас
3. Сите Царински или даноци не се опфатени во, кои ќе бидат одговорни од Vendee.
4. Обично тоа ќе се земе 3~7 работни дена за пратката да ви стигне преку комерцијални изразат како DHL, додека e-пакет и Кина пост Воздух mail тоа ќе биде потребно малку повеќе време.
5. Сите превозот цена ние во собата, не се вклучени далечински трошоци. Ако вашиот превозот адреса е во оддалечена област, ве молиме да не информирате пред да го организира плаќањето.
За Враќање
1. Ние ќе се потрудиме да ви ги испрати на квалитетни производи и задоволување на услугите.
2. Сите производи ги нудиме 150-ден гаранција од датумот на фактурата.
3. Ако постои било каков квалитет грешка за време на гаранција, ве молиме контактирајте со нас за враќање детали.
4. Сите не-квалитетни вина е исклучување од се враќа политики.
За Пакување
1. Сите производи ќе биде спакуван и со shockproof и водоотпорен пред превозот.
2. При примање на пратката, ве молиме одвојте малку време за да се провери дали пратката е во добра состојба.
За Повратни Информации
Ако сте satisftied со нашите производи и услуги, ве молиме да се земе уште една секунда за да ни остави 5-ѕвезда повратни информации. Сите ние навистина го цениме тоа.Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви предлози или прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку e-mail или messager. Одговор ќе се постапи во рок од 24hrs на работни дена.
За Нас
U-Осветлување, поделба на АЊО Светилки е специјализирана во електронски производи од 2003 година. Ние сме во можност да ви понуди голем бренд проектор сијалици, ламби додатоци како крушка, домување,режач,итн., како и проектор додатоци како LCD Панел, Далечински управувач, DMD,итн. Ние, исто така, ја прифати купување ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за листата најголемиот дел цени
Работно време : од понеделник.~Сабота
9 : 00сум~21 : 00pm
Недела Затворени
Сите наредби ставен на неделата или празници ќе биде предаден од следниот ден кога добивање на врати на работа.

За производот

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
DT00781
Тип На Светилка:
Компатибилен Проектор Светилка со Домување

Избор на клиент