diy дијамант сликарство ангели целосна дијамант везови мозаик 3d слика везана diy сликарство кристал везови
Новак - 49 %

diy дијамант сликарство ангели целосна дијамант везови мозаик 3d слика везана diy сликарство кристал везови

Достапно за нарачка
DEN 600.00
DEN 306.00
Достапност:


за купување дијамант вез во нашата продавница,ние ќе ги пакет и во меур торба и ја стави во убава подароци ,а потоа ги достави до брзо!!! Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години,не си многу убава кристал слики во нашата продавница и цените се евтини,ве молиме кликнете во нашата продавница да се избере дијамант мозаик ви се допаѓа најдобро. Секој цртеж вклучуваат : 15-30% повеќе rhinestones, печатени HD oilcloth, алатки (вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал). Ние, исто така може да го направи било која слика ви се допаѓа,ве молиме контактирајте со нас и да ги испратите на сликата за нас. Ако сакате да се веледрогерија или продавач и да го продаде daimond сликарство во вашата земја,ве молиме контактирајте со нас.
Драги пријатели, . Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години . Секоја слика вклучуваат : 15-30% повеќе rhinestones, печатени HD oilcloth, алатки (вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал). Ако сакате да се веледрогерија или продавач и да го продаде daimond сликарство во вашата земја,ве молиме контактирајте со нас.

За производот

Големина:
30x25cm, 40x30cm, 50x40cm, 65x50cm
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
YIKEE
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
Торба
Употреба:
везана diy
Големина на слика:
Според опции
Алатки:
вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал
Дијамант Тип:
Рубикова Круг Кристал
Ткаенина Тип:
HD Oilcloth
Лепак Adhension:
Силна стап
Дијамант големина:
2.8*2.8 mm
Дијамант Количина:
15-30% повеќе количина
Стил:
кристал везови
Име:
diy дијамант сликарство

Избор на клиент