Злато Сребрена Боја Птица На Гранка Шарм Ѓердани & Приврзоци Жените Минимализам Накит 2018 Нерѓосувачки Челик Синџир Колиер Femme
Новак - 20 %

Злато Сребрена Боја Птица На Гранка Шарм Ѓердани & Приврзоци Жените Минимализам Накит 2018 Нерѓосувачки Челик Синџир Колиер Femme

Достапно за нарачка
DEN 120.00
DEN 96.00
Достапност:


Злато Сребрена Боја Птица На Гранка Шарм Ѓердани & Приврзоци Жените Минимализам Накит 2018 Нерѓосувачки Челик Синџир Колиер Femme
Опис :
Стил : Птица На Гранка Ѓердан Пратилки Подарок Christams Подарок за Денот на Вљубените Подароци Најдобар Подарок За Неа
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Позлата : Вистински Злато Позлатен
Големина : 9*9mm
Пакет : 1pcs Мода Ѓердан Внимание : 1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. 2. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење,ви благодариме! 3. Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,па ве молиме да се разбере ако имаш предмети има разлика со слика,ви благодариме!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ : Ако постои алергија,престанете со носење.Ова е мода накит,не е вистински чисто злато/сребрена Намалување на допир пот ги тргнеме на накит додека капење,перење да се Избегне мешање со други накит или напорно работи Често чистење На пример повеќе пот или за капење ..итн., ќе се влијае на промена на бојата Испорака : Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди Ali Express Стандард Превозот 15-60 дена да повеќето земји Масовно налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex, DHL, или ПРОЗОРЦИ Повратни информации : немојте да остави негативни(1-2 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и исто така се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме! Увозни давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија.Ако во вашата земја треба да се плати царина,тоа е вашата чест и одговорност. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,итн позадина

За производот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Бренд Име:
BAUTOBVC
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
N00296
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
9*9mm
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
ѓердан ѓердан
Компатибилност:
макси ѓердан
боја:
Злато/Сребрена/Розово Злато
pendant материјал:
304 од не ' Рѓосувачки Челик и Вистински Злато Боја
синџир:
304 од не ' Рѓосувачки Челик и Вистински Злато Боја
Пакување:
картички
custom-цел:
Ние Може да го Направи било кој Дизајн
Функција:
Секој Празник Подароци
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
жени/мажи/девојки/момчиња
Повод:
Партија/Свадбена/Office/Роденден

Избор на клиент