Нов Одличен Квалитет Најдобри Промоција Сребро Нерѓосувачки Челик Зглоб Види Посветен Прецизност Завртки Види Делови во Пластична Кутија
Новак - 30 %

Нов Одличен Квалитет Најдобри Промоција Сребро Нерѓосувачки Челик Зглоб Види Посветен Прецизност Завртки Види Делови во Пластична

Достапно за нарачка
DEN 658.56
DEN 461.00
Достапност:

Нов Одличен Квалитет Најдобри Промоција Сребро Нерѓосувачки Челик Зглоб Види Посветен Прецизност Завртки Види Делови во Пластична Кутија - Овие навртки се исклучително корисна додатоци за поправка на вашиот види или други gadgets
- Погодно за вашиот види поправка со себе дома, наместо да се случува на jeweler
- Одлично за поправка на очила, часовници, рачни електроника, конзоли и слично.
- Преносни мини објект, лесен за носење и употреба Тип : Поправка алатка
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Пакет тежина : 0.076 kg
Производ големина (L x W x H) : 10.80 x 6.30 1.20 x cm / 4.25 x 2.48 x 0.47 инчи
Пакет големина (L x W x H) : 11.00 x 6.50 1.50 x cm / 4.33 x 2.56 x 0.59 инчи
Пакет Содржина : 1 x Нерѓосувачки Челик Завртки Алатка за Полнење

За производот

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Функција:
Преносни мини објект, лесно да се носат
Тип:
Часовници за Делови
Бренд Име:
WRTOR
Објектот Ширина:
6.3cm
Објектот Тежина:
76g
Објектот Дијаметар:
6.3cm
Број На Модел На:
RP-4025
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Должина:
10.8cm
Објектот Висина:
1.2cm

Избор на клиент