Шарени руно фланелен боксери ткаенина Цртан филм нежно Ќебе DIY за шиење топла Облека, Пижами Занает Печатени Прирачник крпа Дома 160*50cm
Новак - 30 %

Шарени руно фланелен боксери ткаенина Цртан филм нежно Ќебе DIY за шиење топла Облека, Пижами Занает Печатени Прирачник крпа

Достапно за нарачка
DEN 604.80
DEN 423.00
Достапност:


Многу мека фланелен боксери ткаенина. 160cm широк и 50cm должина. Ако купувате 2 парче, ние ќе ви испратиме 160*100cm во едно парче, не се намали. Многу добар материјал за зима.
Здраво, моето клиенти. Јас се кандидира на продавница на сите од мене, јас ќе се обидам моето најдобро да се служат сите вас. Кинеската Нова Година доаѓа. Ќе имаме долг одмор од Februray 1 до 26. Сите нарачки во нашиот празник времето ќе биде предаден по Februray 26, ве молиме да бидат трпение да чекаат тоа. Боја Неусогласеност Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен feed back и 5-Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети.

За производот

боја:
Друга боја забелешка мене
Функција:
Дише
Тип:
Фланелен Боксери Ткаенина
Техника:
Nonwoven
Ширина:
160cm
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
Фланелен
Материјал:
Волна
Статија број:
shaker фланелен
Стил:
Јапонија и Јужна Кореја
Технологија:
Печатење и боење
Се применува објекти:
облека

Избор на клиент