GP377R-LG11-24V GP377R-LG31-24V Екран на Допир за стакло нови

GP377R-LG11-24V GP377R-LG31-24V Екран на Допир за стакло нови

Достапно за нарачка
DEN 2448.00
Достапност:

GP377 R-LG11-24 V GP377 R-LG31-24 V Екран на Допир за стакло нови
Забележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата е-мејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа
Сите производи ќе бидат тестирани пред превозот
За сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот цена
од кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифатат
Ние нудиме :
1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.
2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.
3.Насочат на купување и плаќање на процесот.
4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.
5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.
6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.

За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на :
Услуги На Клиентите : Gi Gi Lin
САНДАЧЕ : cs @ 3605buy.com
SKYPY : Customer Service_3605buy

За производот

Должина на кабел:
GP377R LG11 24V, GP377R LG31 24V
Тип:
SATA Кабли
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
samkoon
Број На Модел На:
GP377R-LG11-24V GP377R-LG31-24V
статус:
Нови
Статусот 2:
Компатибилен допир
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент