Попуст промет на Големо со Ист Квалитет Природни Вистински Сина Tanzanite Заврши Водат Нараквици Круг монистра 9.5 mm 02959

Попуст промет на Големо со Ист Квалитет Природни Вистински Сина Tanzanite Заврши Водат Нараквици Круг монистра 9.5 mm 02959

Достапно за нарачка
DEN 6144.00
Достапност:


Природни Tanzanite Водат Хривнија Круг монистра 9.5 mm
Камен :
Tanzanite Тип : Природен Камен Површината : се Изедначи Облик : Тркалезна Димензија : 9.5 mm Должина(Инчи) : 7.2" Тежина(кт) : 150ct Количина : 1 (еден) влакно Не.на монистра : 20 SN :
02959 TSRB209530
Овој објект не е вклучително и на сертификатот ,ако сакате тоа ,pls
кликнете на ова да се купи
Вашето Задоволство е наша крајна Цел !
Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач. заложба за квалитет во двете квалитет и конкурентна цена, прогресивно управување, посветени вработени и силно присуство на глобалниот пазар. Ние работиме многу напорно за да ви ги понудиме најдобрите елементи на најдобри цени и ние стоиме зад нашите производи со нашата посветеност на вашето задоволство . Ако некогаш се имате проблем со некој објект ве молиме да не контактирате, така што ние може да се поправи проблемот на за на на е-маил адресата наведена тука。

Вашето задоволство е на нашиот највисок интерес, имаме 60 дена врати и политика за наплата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од купувањето за да се организира наплата на било оштетување или дефект на објектот. (14 дена по добивањето на објектот.) Ако вратите се потребни, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да го врати предметот или да остави негативни повратни информации. Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со копија од пакување се лизга. Можеме да организираме на бродот замена објект за вас. Ако не сакате замена, ние ќе издаде целосна наплата назад до тебе. Ве молиме имајте предвид дека замена и враќање на средствата нема да се издава во повеќе од 14 дена по купувачот добива објектот
Трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ќе се даде голем попуст. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашата порака во рок од 24 часа.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Главниот Камен:
Tanzanite
Страна Камен:
Никој
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
Veemake
Пол:
Жените
Дијаметар:
9.5 mm
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
02959
боја:
Сина
Должина:
7-8inch

Избор на клиент