Печатени Памук, Лен Ткаенини За Комбинација Quilting Шиење DIY Софа, Маса Крпа Мебел Покритие Ткиво Завеса Торба Перница Ткаенина
Новак - 30 %

Печатени Памук, Лен Ткаенини За Комбинација Quilting Шиење DIY Софа, Маса Крпа Мебел Покритие Ткиво Завеса Торба Перница Ткаенина

Достапно за нарачка
DEN 345.60
DEN 242.00
Достапност:


Печатени Памук, Лен Ткаенини За Комбинација Quilting Шиење DIY Софа, Маса Крпа Мебел Покритие Ткиво Завеса Торба Перница Ткаенина
Забелешка:
Сите ткаенини и филц се скрати со рака .
Постои суровини работ, а можеби и големината имаат 1-2cm отстапување.
Таму е боја на разликата помеѓу сликата и вистински ткаенини .
Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Техника : Ткаени
Модел : Печатени
Стил : Обична
Материјал : Памук, Лен Ткаенини
Стил : Цртан Филм Мачка Серија
Функција : Дише & Еко-Пријателски
Предиво : 32 е
Густина : 133*72
Плетени Тип : Никој
Велур Ткаенина Тип : Никој
Тип На Производ : Други Ткаенини
Nonwoven Техника : Никој
Материјал : Памук, Лен
Дизајн : Како Се Покаже Слика
Ткаенина Ширина : 150 см
Големина на единица : 50cmx150cm
Единица Тежина : 130g
Употреба : Софа, Маса Крпа Мебел Покритие Ткиво Завеса Торба Перница Ткаенина
Тип : Памук, Лен Ткаенини
Употреба : Quilting Шиење Patchowrk DIY Материјал

За производот

Стил:
Обична
Ширина:
150cm
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Шема:
Обична Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Ткаени
Материјал:
Лен / Памук
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Бренд Име:
QUANFANG
Плетени Тип:
Никој
Тип:
памук, лен ткаенини
Nonwoven Техника:
Никој
Материјал:
памук, лен ткаенини
Стил:
Мачка Серија
Функција:
Дише, Абразија-Отпорен На
Големина На Единица:
50cmX150cm
Ткаенина Ширина:
150cm
Единица тежина:
150g
Предиво:
32 ' S
дизајн:
Како слика покажува
користат за:
Софа, Маса Крпа Мебел Покритие Ткиво Завеса Ба
Употреба:
Перница Троседот Покрие Funiture Покрие Кеси Кукли

Избор на клиент