925 фунта сребро обетки мода креативни симпатична зајакот ушите обетки за жените подароци прибор за облека
Новак - 49 %

925 фунта сребро обетки мода креативни симпатична зајакот ушите обетки за жените подароци прибор за облека

Достапно за нарачка
DEN 507.84
DEN 259.00
Достапност:


1193107555317979 Мода s925 Studs earring US $ 54.77 /пар US $ 12.25 /пар US $ 31.50 /пар US $ 13.65 /пар US $ 28.00 /пар US $ 27.12 /пар US $ 45.15 /пар US $ 14.35 /пар US $ 21.35 /пар US $ 30.97 /пар US $ 49.00 /пар US $ 48.12 /пар US $ 1.75 /пар US $ 11.37 /пар US $ 23.62 /пар US $ 17.15 /пар US $ 17.15 /пар US $ 34.65 /пар
Име на производ Студ Обетки производ број mk019 Материјал S925 Фунта Сребро и имаат поминато Производ големина 8мм*10мм Производ тежина 0.8 g & имаат поминато Производ изработка 925 сребрен база, а потоа слој од сребро позлата слој, против алергија траен сјај
СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

За производот

Бренд Име:
MAOKE
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
MK019
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент