Нов Висок Квалитет Дубаи Накит Поставите Нигериската Свадба Африкански Накит Сетови
Новак - 30 %

Нов Висок Квалитет Дубаи Накит Поставите Нигериската Свадба Африкански Накит Сетови

Достапно за нарачка
DEN 1910.40
DEN 1337.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
RJECADU
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Ѕвезда
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
169
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/обетки/braceles
Метали Тип:
Злато Позлатен

Избор на клиент